przejdź do treści wpisy

Pomysł na promocję bloga online

Aktualnie pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo popularnym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Natomiast SEO to nie jedyny sposób na zyskanie nowych klientów.

Istnieje także druga w niektórych przypadkach tańsza forma, a mianowicie marketing Adwords. Ta metoda polega na płatności za prawie każde wejście na stronę w drodze licytacji. Przy jej wykorzystaniu nie jest potrzebne linkowanie, ani żadne inne funkcjonowania. Uzupełnia się jedynie reklamę, słowa kluczowe i kilka innych elementów. Dzięki temu od razu jest się praktycznie na pierwszych pozycjach. Można pozyskać bardzo szybko wielu ewentualnych klientów.
Jednak na dłuższą metę Adwords będzie o kilka droższy niż pozycjonowanie. Ta forma docierania do potencjalnych klientów, jeśli jest bardzo dobrze stworzona będzie z całą pewnością o kilka tańsze. Przede wszystkim dobrą właściwością tego rozwiązania jest fakt, że nie płaci się za każdego potencjalnego klienta, a więc jeżeli już pozycjonowanie jest należycie wykonane będzie w ogólnym rozrachunku o wiele tańsze. Dodatkowymi zaletami tego rozwiązania jest fakt, że w ciągu miesiąca całościowy koszt ma możliwość być o kilka tańszy.
Reklama stron internetowych w ten sposób jest de facto bardzo dobrym pomysłem. Z pewnością nie w każdej branży się ona sprawdzi, natomiast w znacznej większości będzie to perfekcyjnym pomysłem. Pozycjonowanie testujekontroluje się w szczególności w przypadku branż nie mających olbrzymiej konkurencji. O ile chodzi o reklamę przy wykorzystaniu Adwords to posiada ona sens w przypadku bardzo konkurencyjnych branż jak nieruchomości czy też praca.
Więcej informacji: http://dowieszsiewiecej.blogspot.com/2016/12/twoj-biznes-i-pozycjonowanie.html.
Zobacz więcej: http://otymwartowiedziec.blogspot.com/2016/10/dlaczego-widoznosc-w-sieci-jest-tak.html.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 30 Styczeń 2017 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze