przejdź do treści wpisy

Przepiękne leśne koty norweskie 

Koty są zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych domowych zwierząt w naszym kraju. Nic zaskakującego, gdyż są de fakto urocze , a ponadto pięknie potrafią umilić dzień dla nas i naszych dzieci. Jeśli od wielu lat marzyliście o zakupieniu swojego, norweskiego kotka, to zdecydowanie ma co jak najszybciej podjąć się tej inwestycji.

Koty rasowe są niestety dość drogie i za wspaniałego koteczka będziecie musieli zapłacić od kilkuset to wręcz kilku tysięcy pln. Dokładna cena jest trudna do oszacowania, gdyż uzależniony jest od rasy , a oprócz tego od jakości hodowli.
Profesjonalna hodowla kotów, która troszczy się o swoich podopiecznych ma troszkę wyższy cennik. Są to natomiast koty wyhodowane w szczęśliwym i wspaniałym domku, co wbrew pozorom bardzo wpływa na ich zachowanie. Wielu weterynarzy twierdzi, że okres dzieciństwa dla małego kotka jest niezwykle ważny i wpływa na jego późniejsze zachowanie. Za rasowe, przepiękne koty płacimy de facto sporo, dlatego zdecydowanie warto z dokładnością sprawdzić hodowlę, z której macie zamiar adoptować wspaniałego kotka. Niedługo będzie to przecież wasz nowy członek rodziny, dlatego musicie być pewni, że posiadał on szczęśliwe dzieciństwo i będzie potrafił zachować się należycie przy waszym dziecku. Warto też zwrócić uwagę na rodowód waszego koteczka. W końcu za rasowe koty płacimy rzeczywiście ogromne pieniądze i warto szczegółowo sprawdzić jego dokumenty. Jeżeli zamierzacie zakupić i przygarnąć norweskiego kota leśnego, to warto poprosić o zaprezentowanie wszystkich dokumentów udowadniających jego czystą rasę. 

Polecam: hodowla kotów norweskich leśnych.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 29 Kwiecień 2018 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze